Firma

Poznaj nas bliżej

"Szanowni Państwo,

słowa, którymi zwracamy się do naszych Klientów, wiele dla nas znaczą. Możemy składać poważne obietnice, bo praca C. Hartwig Szczecin polega na ich dotrzymywaniu. Zbudowaliśmy tę pewność na fundamencie najlepszej tradycji, doświadczenia i solidności kupieckiej. Tym wartościom pozostajemy wierni jako najstarsza polska firma spedycyjna od roku 1858.

Dbamy o to, aby móc spełnić coraz wyższe wymagania. Współpraca z największymi firmami transportowymi, ciągły proces inwestycyjny czy też stale udoskonalana oferta mają duże znaczenie. Największą wartością firmy są jednak nasi Klienci. To Wasze ważne sprawy, Wasz sukces i zaufanie, którym nas darzycie, stanowią o rynkowej pozycji C. Hartwig Szczecin. Stąd czerpiemy nieustannie motywację do podnoszenia standardu usług. Profesjonalizm działania opieramy na procedurach łączących 155 lat doświadczeń oraz wiedzę o najnowszych osiągnięciach teorii organizacji i zarządzania.

Pełne wykorzystanie tego potencjału umożliwia nam najnowocześniejsza technika biurowa. Niezawodne środki łączności i umiejętność podejmowania decyzji, pełna dyspozycyjność w każdym miejscu i czasie... To dlatego możemy dotrzymywać złożonych obietnic.

W naszej pracy łączymy doświadczenie i wykształcenie z młodością i entuzjazmem, dlatego z pasją mierzymy się z nowymi wyzwaniami. Jesteśmy zgranym zespołem, z satysfakcją realizujemy misję firmy C. Hartwig Szczecin - perfekcyjną obsługę Państwa ładunków. Zapewniamy, że są one w dobrych rękach. Przekonacie się o tym sami."

Prezes Zarządu / Dyrektor Naczelny
Jerzy Wójtowicz

BIURO GŁÓWNE
C.Hartwig Szczecin Spedytorzy Międzynarodowi Sp. z o.o. ul. Jana Kazimierza 3, 71-620 Szczecin
Tel. +48 91 480 67 00, Fax. +48 91 480 67 29
e-mail: management@hartwig.szczecin.pl
REGON: 811025021, NIP: 851-23-89-459

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.