Wydarzenia

Nowe logo C.Hartwig Szczecin

Photopowiększ

Obchody 160-lecia C.Hartwig odbywały się w okresie gwałtownych zmian na świecie.

Nowe technologie nadały tym zmianom iście kosmicznego przyspieszenia. Abyśmy mogli nadal pomyślnie egzystować musimy być aktywnym uczestnikiem tych zmian. Dużo inwestujemy w informatykę, aby była sprawnym narzędziem, a przede wszystkim zapewniała bezpieczeństwo interesom naszym i naszych klientów i kontrahentów. Doceniamy fundamentalne znaczenie ochrony środowiska dla przyszłości ludzkości.

Wybudowaliśmy elektrownię fotowoltaiczną zasilającą wszystkie obiekty działające na terenie naszego Centrum Logistyczno-Dystrybucyjnego. Opady atmosferyczne z 6 ha Centrum Logistyczno-Dystrybucyjnego w całości zagospodarowuje nasz system retencyjny. Ani przysłowiowa 1 kropla wody nie jest odprowadzana do kanalizacji burzowej.

To tylko niektóre nasze działania.

Aby zademonstrować naszą otwartość i gotowość do zmian, które uczynią naszą spółkę nowoczesną teraz i w przyszłości  postanowiliśmy opracować dla niej nowe logo, które jest symbolem tej naszej otwartości i gotowości.

Nowe logo trafnie charakteryzuje naszą spółkę. Jest mocno osadzone w naszej historii i jednocześnie spełnia wymogi nowoczesnego znaku graficznego.

Poniżej link do filmiku z historią powstawania logo.

 

https://youtu.be/qYdx7SBeKoU

BIURO GŁÓWNE
C.Hartwig Szczecin Spedytorzy Międzynarodowi Sp. z o.o. ul. Jana Kazimierza 3, 71-620 Szczecin
Tel. +48 91 480 67 00, Fax. +48 91 480 67 29
e-mail: management@hartwig.szczecin.pl
REGON: 811025021, NIP: 851-23-89-459

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.